CZ SK
Čítajte rýchlo a ľahko vaše e-knihy z www.rajknih.sk.
Prosím updatnite si svoj Internet Explorer 6 alebo použite iný webový prehliadač.
košík
0 položiek
 

Spravodajstvo > spoločnosť a kultúra

Madam Eva
Dostupnosť: AndroidiOSWindows Desktop

e-časopis Madam EVA 4

mesačník

vydanie: 25.03.2014 archív
 

Predplaťte si Madam Eva

ušetríte 8,05 € (38%) 12,95 €
ušetríte 3,75 € (36%) 6,75 €
ušetríte 1,70 € (32%) 3,55 €

Aktuálne číslo:

1,75 €
Jazyk: slovenský
Pridať medzi obľúbené
 
 

Viac o e-časopise

Exkluzívny mesačník o móde, kráse a vzťahoch, ktorý je určený najmä ženám nad 35 rokov. Madam EVA je skvelý balzam pre vzťahy a dušu, tipy pre zdravie a profilové rozhovory s úspešnými ľuďmi. Pokiaľ ste žena, ktorá má vo veciach jasno, je skvelou manželkou so stabilnou kariérou, no stále sa snažíte byť aktívna, nemala by Madam EVA každý mesiac chýbať vo vašej kabelke.
 

Názory a hodnotenia čitateľov

avatar
Anonym

I would like to consider the ccanhe of thanking you for the professional assistance I have always enjoyed checking out your site. I'm looking forward to the actual commencement of my university research and the complete preparation would never have been complete without coming to your blog. If I may be of any assistance to others, I might be pleased to help via what I have gained from here.

 
 
avatar
Anonym

Madam Eva je super časopis. Mám už niečo po 5O-ke, kupujem ho od jeho prvého čísla. S napätím som čakala na Valentínske prekvapenie k č.2/2014 a bola som teda riadne prekvapená. To malo byť čo tie kolieska?To by nebrali ani tínežerky ako milý darček. Vo Vašom časopise naozaj ojedinele niečo pribalíte pre čitateľky - na rozdiel od Evy, Emmy, Marianne, Joy a pod., ale toto bol dobrý šok. Aspoň keby ste raz do roka dopriali čitateľkám mini diár vhodný pre reprezentáciu Vášho periodika. Napriek tomu Vás budem kupovať aj naďalej. Ťažké srdce mám aj na fotografa, ktorý fotil Mareka Majeského. Žiadnu herečku alebo inú ženu by určite nenasvietil pri fotení tak kruto ako jeho. Nemá ho rád, keď mu zvýraznil všetky vrásky a bledé mihalnice? Vaša čitateľka Anna

 
 
avatar
Anonym

Stotožňujem sa s čitateľkou Annou.Madam Eva, časopis určený pre ženy 30+, vnútri časopisu exluzívne ponuky na drahú kozmetiku a ošatenie, články určené ženám strednej vekovej kategórie, ale darček v č.2/2014 ako pre puberťáčky. Nezaslúžia si Vaše čitateľky niečo vhodné pre svoju vekovú kategóriu?Viete si predstaviť kvalitné šampanské na Valentína položené na takejto podložke? Ale ináč ste vynikajúci mesačník,prečítam Vás do 2 dní a netrpezlivo čakám na ďalšie číslo.Prajem Vám veľa čiteteliek a šťastnejší výber u Vás ojedinelých darčekov.
Zuzana Chrapčiaková, Brezno, ČSA 62

 
 

Váš názor na tento e-časopis


avatar
 
 
 
Help, FAQ Help, FAQ